Tarnow kassa

Is het mogelijk om een ​​kassa te verkopen? Het is mogelijk, maar alleen als het niet is geregistreerd en meestal via het servicebedrijf van de betreffende fabrikant, omdat ze geïnteresseerd zijn in het kopen van gebruikte kassa's. & Nbsp; Populaire en gebruikte kassa's zijn te vinden op geautoriseerde punten van de betreffende fabrikant. We kunnen ook kassa geven voor sloop. En als de mechanismen van de kassa in een zeer goed humeur zijn, zodat u het kunt doorverkopen aan een nieuw bedrijf.

In de voorschriften voor het inzien van kassa's zijn er geen specifieke expliciete voorschriften die spreken van de procedure van de belastingbetaler met de eigen kassa's in het succes van het voltooien van zijn zakelijke werkzaamheden. Geen van de huidige voorschriften verbiedt de belastingbetaler om gebruikte kassa's, die hij bezit, te verkopen. Een dergelijke positie bestaat ook in afzonderlijke stukken, die werd geregistreerd op 23 augustus 2012 met het nummer ITPP1 / 443-662 / 12 / KM, waarin de directeur van de financiële kamer in Bydgoszcz verklaarde dat hij na het intrekken van kasregisters uit het gebruik en het creëren van alle formaliteiten volgens de wet is de regeling van kassa's in het geval van de belastingbetaler. Dit omvat geen obstakels die in deze situatie de kassa echt kunnen beschadigen of aan een ander bedrijf kunnen verkopen. In de praktijk blijkt immers dat niemand behalve de fabrikant bezig is met het kopen van een gebruikte kassa. Daarom wordt het gegeven door het feit dat de kassa een instrument van het juiste doel is, en het ontwerp, de werking en de mogelijkheid van gebruik door de belastingbetaler zijn zeer gedetailleerd beschreven in de voorschriften die betrekking hebben op kassa's. Op grond van deze bepalingen mogen alleen thuisproducenten en entiteiten die intracommunautaire verwerving of invoer van kasregisters uitvoeren, de bevestiging van de voorzitter van het Centraal Bureau voor Maatregelen hebben dat hun tellers de functies vervullen die zijn geregistreerd in art. 111 sectie 6a en de criteria en voorwaarden waaraan ze moeten voldoen. Dus als een belastingbetaler een kassa aan een andere persoon wil doorverkopen, zou het nuttig zijn om deze beslissing te bespreken met een professionele kassaservice, die zal beoordelen of dit bedrag voldoet aan de vereisten van de btw-resolutie en of het belangrijk is om een ​​nieuwe fiscale module erin te installeren.